6 najbardziej pożytecznych zwierząt w ogrodzie

Gdy myślimy o ogrodzie, przede wszystkim pojawiają się w naszych głowach rośliny, które w nim rośną. Nie możemy jednak zapominać także o istnieniu niezwykle pożytecznych zwierząt. O jakich mowa?

5 skutecznych sposobów na mrówki w ogrodzie

Uwielbiasz swój ogród, jednak siejące w nim spustoszenie mrówki to dla Ciebie prawdziwa udręka? Spokojnie! Są skuteczne sposoby na to, by się z owymi szkodnikami rozprawić!

Kwiaty do ogrodu długo kwitnące – co wybrać?

Każdy z nas chciałby, żeby kwiaty w naszym ogrodzie kwitły przez cały rok, zachwycając szczerze swoim wspaniałym wyglądem domowników i gości. Niestety nie jest to możliwe, możemy jednak postawić na takie, które zapewnią kwitnienie przez długi czas. O jakich gatunkach mowa?

Jakie kwiaty jednoroczne do ogrodu? Posadź je na wiosnę!

Każdy właściciel ogrodu pragnie, by jego rabaty prezentowały się wyjątkowo pięknie. Należy zatem zadbać o to już wczesną wiosną – niech pojawią się wówczas jednoroczne kwiaty. Jakie?

6 intensywnie pachnących kwiatów do ogrodu

Jeśli sadzimy w naszym ogrodzie kwiaty, pragniemy, by pięknie i intensywnie pachniały – to najzupełniej naturalne. Na jakie zatem gatunki warto postawić? Sprawdźmy to!

3 sposoby na szkodliwe zwierzęta w ogrodzie

Właściciele ogrodów nierzadko skarżą się na szkodniki grasujące na rabatach. Na szczęście są sposoby, aby się ich skutecznie pozbyć. W jaki sposób?

4 najbardziej pożyteczne rośliny w ogrodzie

Niektóre z naszych ogrodowych roślin po prostu pięknie pachną i świetnie się prezentują. Inne jednak śmiało możemy nazwać egzemplarzami do zadań specjalnych, posiadają bowiem jeszcze inne funkcje. O czym mowa?

Dlaczego powinieneś mieć agregat prądotwórczy w domu?

W zeszłym roku wiele osób w Polsce doświadczyło tego, jak żyje się bez prądu nawet przez kilka dni. Bardzo często pojawiały się bowiem anomalie pogodowe, jak silne wiatry, czy burze, które były bezpośrednią przyczyną przerw dostaw energii elektrycznej. Bardzo często, przerwy te trwały nawet do kilku dni, z uwagi na uszkodzone przewody, które trzeba było wymienić. Najdotkliwiej odczuwają to zawsze mieszkańcy domków jednorodzinnych, ponieważ oni muszą sobie radzić samodzielnie.