11 pomysłów na letnią aranżację dużego ogrodu

Masz duży ogród nie masz pomysłu jak go urządzić? Sprawdź te przykładowe letnie aranżacje, które mogą Cię zainspirować. Najpiękniejsze przykłady na duży letni ogród :)

10 najlepszych przykładów domków na drzewie dla Twojego dziecka

Masz duże wytrzymałe drzewo w ogrodzie? Dlaczego nie wykorzystać go i nie zrobić na nim domku, który będzie świetnym miejscem zabaw dla Twojego dziecka? Wyoobraźnia dzieci nie zna granic przez co stanie się tajną bazą, zamkiem lub stacją kosmiczną :)  

14 oryginalnych pomysłów na meble do ogrodu robionych własnoręcznie

Niesamowite pomysły na meble do ogrodu, które możesz zrobić własnoręcznie z drewna. Taki projekt zdecydowanie przyciągnie wzrok i zazdrość gości. Wystarczy tylko przysiąść na pare godzin z narzędziami :)

10 przepięknych aranżacji ogrodu z mchem

Mech zamiast trawnika to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat. Sprawdź jak pięknie potrafi wyglądać ogród pokryty takim zielonym meszkiem :)

9 wyjątkowych kwiatów do ogrodu w kolorze żółtym

Chcesz urządzić sobie słoneczny ogród? Oto kilka gatunków kwiatów w żółtym kolorze, które ułatwią Ci to zadanie :)

13 modnych donic, które wyglądają obłędnie na tarasie w stylu nowoczesnym

Poznaj trendy dodatki do ogrodu na 2019 rok. Te donice będą wyglądać genialnie na Twoim tarasie.

11 przepięknych kwiatowych rabat na lato 2019

Lato już w pełni u czas pochwalić się swóimi ogrodem :) Nic tak nie przyciąga wzroku jak piękna, kolorowa rabata pełna kwiatów Zobacz nasze propozycje na taką cudowną aranżację. 

Strumyk, kaskada, a może oczko wodne? Najlepsze propozycje do ogrodu na lato 2019

Delikatny szum wody potrafi zdecydowanie uspokoić i pomóc się zrelaksować :) Dlatego właśnie warto pomyśleć o małym lub większym strumyku w ogrodzie. Dodatkowo dodanie do niego kaskady lub małego wodospadu jeszcze bardziej przyciągnie wzrok Twoich gości :)