Najlepsze

10 pomysłów na budowę ogniska z kamienia w ogrodzie

Już dłuższy czas chodzi za Tobą myśl o budowie własnego paleniska w ogrodzie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Świetnie trafiłeś - poniżej przygotowaliśmy 10 pomysłów na budowę ogniska z kamienia. Idealne na sezon grillowy!

Jak zrobić miejsce na ognisko w ogrodzie? Najnowsze pomysły na lato

Nie możesz się już doczekać sezonu grillowego? Jeśli w tym roku chcesz zorganizować imprezę w swoim ogrodzie i nie wiesz jak jak zrobić miejsce na ognisko, służymy pomocą. Zobacz świetne pomysły na grille ogrodowe i paleniska w galerii zdjęć.

8 pięknych kwiatów do ogrodu. Łatwe w uprawie!

Nie masz czasu na eksperymentowanie? Postaw na sprawdzone rośliny, po posadzeniu których, twój ogród odżyje. Zebraliśmy 8 pięknych kwiatów do ogrodu, które są wyjątkowo łatwe w uprawie. Piękny ogród gwarantowany!

Jak zaplanować ogród mało wymagający? 11 kompozycji z iglakami ozdobnymi

Podpowiadamy jak zaplanować ogród, by wymagał jak najmniej pracy. Zastanawiasz się czy takie istnieją? Ależ oczywiście, sekret tkwi w odpowiednim dobraniu roślin i bazowaniu na kompozycjach z iglaków ozdobnych.

Projektujemy ogród: 10 pomysłów na ogród z kwiatami

Masz zamiar zaprojektować swój ogród? Podpowiadamy przykłady najpiękniejszych kompozycji roślinnych. Zobacz 10 pomysłów na ogród z kwiatami.

5 najlepszych roślin do Twojego ogrodu

Większość osób decydując się na hodowlę roślin w swoim ogrodzie chce, aby były one ładne, kolorowe, ale też, by nie trzeba było poświęcać im zbyt dużej ilości czasu. Otóż istnieje kilka gatunków, które poradzą sobie w niemal każdych warunkach, zbytnio nas nie zaabsorbują, a przy tym będą pięknie wyglądały.

Jak ułożyć kompozycje kwiatowe w donicach?

Świetne przykłady pokazujące jak ułożyć kompozycje kwiatowe w donicach. 

Co zrobić ze starego pnia? 10 ciekawych pomysłów na dodatek do ogrodu

Szukasz pomysłów co zrobić ze starego pnia? W galerii odszukasz 10 ciekawych inspiracji na naturalny dodatek do ogrodu. Taka donica będzie pięknie współgrała z otoczeniem.