Najlepsze

13 kompozycji iglaków w ogrodzie, kttóe warto zobaczyć

Planujesz projektowanie ogrodu. Zastanów się nad odpowiednim ustawieniem większych drzew iglastych, gdyż to one stanowią podstawę ogrodu, na podstawie których można komponować inne nasadzenia. Poznaj 13 kompozycji iglaków w ogrodzie, które inspirują.

Wylewające się kwiaty – nowy trend w ogrodnictwie. Warty wypróbowania!

Zastanawiasz się jak i gdzie posadzić swoje ulubione kwiaty? Mamy coś nowego! Wylewające się kwiaty to nowy trend w ogrodnictwie, który wygląda bajecznie i jest warty polecenia. Skusisz się na tą niezwykłą dekorację do ogrodu?

11 oryginalnych pomysłów na ścieżki w ogrodzie

Przedstawiamy 11 oryginalnych pomysłów na ścieżki w ogrodzie. Zaskocz swoich gości nietypową nawierzchnią na Twoim trawniku.

Jak urządzić ogród przed domem?

Teren przed domem jest przestrzenią, na którą wszyscy zwracają zawsze uwagę. To tak zwany przedogródek, który powinien być częścią najbardziej reprezentacyjną, bo znajduje się między budynkiem mieszkalnym a ogrodzeniem i jest zwykle świetnie widoczny z zewnątrz. Nawet jeśli przy obfitym murku zasadzimy dużo drzew, które zasłonią widok i tak wszyscy, którzy będą do nas przychodzić zainteresują się wyglądem tej części ogrodu. Jak ją właściwie urządzić, by była funkcjonalna, a przy tym odpowiednio atrakcyjna wizualnie?

Kamienne palenisko do ogrodu - najciekawsze propozycje

Najlepsze propozycje na wyposażenie ogrodu! Poznaj zestawienie najciekawszych pomysłów na kamienne palenisko do ogrodu.

14 nietypowych zastosowań kamieni w ogrodzie. Wpadłbyś na to?

Wydaje Ci się, że jedyne przeznaczenie kamieni to głównie ścieżki i murki? Po zobaczeniu tej galerii możesz się nieco zdziwić. Prezentujemy najlepsze pomysły na nietypowe zastosowanie kamyczków i kamieni w ogrodzie.  Kreatywna zabawa z dziećmi gwarantowana!

DIY: 10 pomysłów na dekoracje do ogrodu z pni drzew

Wykorzystaj pnie starych drzew i zrób z nich piękną ozdobę do Twojego ogrodu! Pokazujemy, jakie ciekawe kwietniki możesz wykonać na swoją działkę, nie wygadać przy tym ani złotówki. Poniżej 10 pomysłów na dekoracje do ogrodu z pni drzew.

11 pomysłów na oczko wodne w ogrodzie naturalistycznym

Marzysz o naturalistycznym ogrodzie, w którym można poczuć się jak na łonie natury? Podczas projektowania nie zapomnij o akcencie wodnym. Przygotowaliśmy kilkanaście niezwykłych pomysłów na oczko wodne w ogrodzie naturalistycznym. Zakochasz się w tych aranżacjach!