Najlepsze

Galeria ogrodów: 10 cudownych kompozycji kwiatów

Uwielbiasz kwiaty? Specjalnie dla miłośników barwnych zestawień roślinnych przygotowaliśmy najpiękniejsze przykłady z różnych miejsc na całym świecie. Te 10 cudownych kompozycji kwiatów zainspirują Was do Tworzenia własnych.  

Ogród dekoracyjny cały rok? Rośliny zimozielone i krzewy iglaste Ci to zapewnią

Krzewy zimozielone oraz drzewa i krzewy liściaste nie zrzucają liści na zimę, przez co są świetną bazą do projektowania nasadzeń szczególnie przed domem. Są dekoracyjne cały rok, także w okresie zimowym, natomiast wiosną, możesz je wzbogacić o sezonowe nasadzenia jednoroczne.

Krzewy długo kwitnące, które będą ozdobą ogrodu przez cały rok

Poznaj  świetne przykłady aranżacji i otaczaj się pięknymi nasadzeniami. Krzewy długo kwitnące, wraz z roślinami zimozielonymi będą ozdobą ogrodu przez cały rok.

Jak urządzić ogród w stylu angielskim? Zdjęcia pięknych aranżacji

Jeśli lubisz swobodne, romantyczne nasadzenia kwiatów bujnie kwitnących aż od wiosny do późnej jesieni, to ten styl jest dla Ciebie. Pokazujemy bajeczne przykłady ogrodów w stylu angielskim. Zainspiruj się zdjęciami w galerii i zacznij tworzyć swój własny raj na ziemi.

Ogród prosty w utrzymaniu? Postaw na nasadzenia z drzewami iglastymi

Człowiek najlepiej odpoczywa w miejscu dopasowanym do jego potrzeb. Jeśli nie należysz do zwolenników prac działkowych posadź rośliny nie wymagające dużej pielęgnacji. Pokazujemy przykłady ogrodów prostych w utrzymaniu z drzewami iglastymi.

10 niezwykłych pomysłów na ścieżkę w ogrodzie. Tego jeszcze nie widzieliście!

Nie jesteś fanem popularnych kostek brukowych? Postaw na indywidualność i udekoruj otoczenie domu. Pokazujemy pomysły na unikatowe ścieżki w ogrodzie. 

Kwiaty do ogrodu na cały rok – jakie wybrać?

Zapewne większość z nas pragnie mieć piękny ogród, w którym przez niemal cały rok będą kwitły kwiaty. Naturalnie w porze zimowej jest to trudne, ale istnieją gatunki, które cieszą oczy właścicieli od wczesnych miesięcy wiosennych do później jesieni. Ogród to często prawdziwa duma posiadaczy domków. Przyjemnie jest patrzeć na rosnące kwiaty, ich barwę, a także czuć ich zapach. Jakie rośliny powinniśmy umieścić w ogrodzie, by kwitły jak najdłużej - najlepiej przez prawie cały rok? Istnieje kilka niezawodnych gatunków - oto kilka ciekawych przykładów.

12 pomysłów na aranżację wejścia do domu. Przykłady ogrodów w galerii

Strefa wejściowa do domu, to wizytówka ogrodu. Pełni funkcje typowo ozdobne i reprezentacyjne, dlatego powinna być dekoracyjna cały rok. W galerii zajdziesz wiele ciekawych przykładów na ogród frontowy. Przedstawiamy 12 pomysłów na aranżację wejścia do domu.